biuro@autojet.com.pl +48 501 437 626

Etykieciarki do butelek

Jeżeli Twoja firma zajmuje się produkcją różnego rodzaju płynów pakowanych w butelki, na pewno wiesz, że aby dany produkt opuścił fabrykę, musi zostać oklejony etykietą, z zamieszczonymi na niej informacjami o danym produkcie. W tym celu, potrzebujesz urządzenia, wykonanego z niezwykłą precyzją, aby uzyskać najwyższą możliwą jakość i wydajność produkcji.

Oferowane przez nas etykieciarki do butelek Autojet mają wiele zalet, m.in.

  • dzięki intuicyjnemu panelowi HMI można cieszyć się pełną kontrolą sterowników PLC
  • przy produkcji etykieciarek wykorzystano innowacyjne rozwiązania technologiczne
  • system wizyjny oraz kontrola obecności etykiety pozwoli na nadzór poprawności działania systemu
  • szybkość przezbrojenia i łatwość, z jaką się ono odbywa zmniejszy przestoje
  • pełne bezpieczeństwo pracy etykieciarki do butelek zapewni solidna konstrukcja, a także dobrze widoczny, awaryjny przycisk zatrzymania urządzenia
  • ciągłość pracy zapewni wysoką efektywność produkcji

Jeżeli chcesz pójść o krok dalej – etykieciarka do butelek PET ma możliwość rozbudowy o moduły, które pozwolą wykonać nadruk na etykietach podczas jej pracy. W tym celu używamy urządzeń najwyższej jakości, na przykład amerykańskiej firmy BestCode, która od lat ceniona jest za efektywność i szybkość druku. Stosuje się różne metody nadruku, które zwiększają wydajność etykieciarki do butelek PET, między innymi druk termiczny, termotransferowy.

Technologia modułowa pozwala nam na dostarczenie najnowszych, nowoczesnych rozwiązań. Zapewniają one pełną kontrolę nad etykietowaniem butelek. Każde urządzenie typu etykieciarka do butelek ma możliwość konfiguracji w indywidualny sposób, taki, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Głowice etykietujące działają, dzięki niezawodnej pracy serwonapędów (serwonapęd jest urządzeniem składającym się z silnika, sterownika oraz enkodera) lub silników krokowych, przez co maszyna może działać przez bardzo długi czas bez przerwy nawet, jeżeli znajduje się pod dużym obciążeniem.

Etykieciarki do butelek działają w dwóch układach: trzech rolek oraz pasów bocznych. Dzięki temu dowolność rozmiarów pojemników, na których może znaleźć się etykieta – jest nieograniczona!

Dzięki etykieciarce do butelek w układzie trzech rolek można nakleić 3500 sztuk na godzinę! Etykiety są nakładane z niezwykłą precyzją, a konstrukcja pozwala na szybkie przezbrojenie na inny rozmiar opakowania. Wybierając nasze etykieciarki do butelek PET stawiasz na jakość, ponieważ margines błędu wynosi maksymalnie 1 milimetr, co zależy od opakowania, a nie od maszyny. Wydajność etykieciarki do butelek, która działa w układzie pasa bocznego sięga nawet 5500 naklejonych etykiet na godzinę! Etykietowanie przechodzi sprawnie, także wśród butelek kwadratowych.

Wybierając Autojet stawiasz na sprawne działanie swojej linii produkcyjnej i pełną satysfakcję z zakupu! Nie czekaj, tylko skontaktuj się z nami w celu zasięgnięcia szczegółowych informacji.

Oferta

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział konstrukcyjny zajmuje się projektowaniem i budową maszyn. Dział znakowania - sprzedażą, serwisem oraz przeglądami drukarek laserowych, inkjetowych oraz termotransferowych. Zapraszamy do zapoznania się także z pełną ofertą.

Drukarki przemysłowe

Jeżeli prowadzisz firmę przemysłową, to zapewne wiesz, że wytworzenie samego produktu to nie wszystko. W końcu każdy stworzony przedmiot należy odpowiednio oznaczyć, a nie da się tego zrobić bez dobrej drukarki przemysłowej.

Etykieciarki do butelek

Każde urządzenie typu etykieciarka do butelek ma możliwość konfiguracji w indywidualny sposób, taki, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Aplikatory etykiet

Aplikatory do etykiet są urządzeniami niezwykle ułatwiającymi produkcję, a przy tym bardzo precyzyjnymi. Urządzenia z oferty Autojet pozwolą na pełen komfort produkcji.

Zakręcarki do butelek

Żadna fabryka, produkująca różnego rodzaju płyny, których opakowania wymagają zakręcenia, nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, jakim są zakręcarki do butelek lub kapslownice.

Galeria

Zadzwoń już dziś

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą AUTOJET zapraszamy do kontaktu.
Oferta przygotowana przez nas zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb.

Kontakt

Adres

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań

Numer telefonu

+48 618 473 548

+48 501 437 626

Email

biuro@autojet.com.pl

handel@autojet.com.pl

serwis@autojet.com.pl