biuro@autojet.com.pl +48 501 437 626

Zakręcarki do butelek

Żadna fabryka, produkująca różnego rodzaju płyny, których opakowania wymagają zakręcenia, nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, jakim są zakręcarki do butelek lub kapslownice.

Oba urządzenia działają podobnie, w końcu ich celem jest zamknięcie np. butelki. Zakręcarka do butelek wykonuje ruch skrętny, w celu „wkręcenia” zakrętki w gwint, aby zamknąć opakowanie na linii produkcyjnej. Jest to jednak urządzenie uniwersalne, ponieważ przy odpowiednim zaprogramowaniu można sprawić, że zakręcarka będzie tylko wciskać dany element typu kapsel. Jest to ''wyższość'' zakręcarki nad kapslownicą, ponieważ ta druga tylko wciska element zamykający – nie może zakręcać butelek.

Urządzenia zakręcające butelki zwiększają efektywność linii produkcyjnej. Wybór odpowiedniej maszyny bezpośrednio przełoży się na efekty pracy firmy. Zakręcarki firmy Autojet dają gwarancję satysfakcji i bezawaryjności działania, a żeby sprostać kilkunastotysięcznej podaży dziennej, potrzeba urządzenia, które działa sprawnie i dobrze. Prosta w obsłudze maszyna, zwiększy efektywność pracy. Solidna konstrukcja i innowacyjne technologie wykorzystane przy wytwarzaniu pozwolą Wam na wysoką wydajność, która oscyluje między 2500, a 4000 zakręconych opakowań na godzinę. To zróżnicowanie wynika z tego, czego wymagasz od zakręcarki do butelek. Istnieją różne sposoby zakręcania, które można wybrać indywidualnie, według własnych potrzeb. Dzięki wymiennym głowicom zakręcającym, dostosujesz zakręcarkę do wytwarzanych przez swoją firmę produktów. Koszt poniesiony wraz z zakupem zakręcarki do butelek szybko się zwróci i zwiększy efektywność linii produkcyjnej

Można sprawić, żeby proces zakręcania był w pełni zautomatyzowany. W końcu jest to urządzenie, które można zaprogramować według indywidualnych potrzeb, dzięki czemu Twoi pracownicy z łatwością obsłużą nasze zakręcarki do butelek albo kapslownice. Urządzenia mogą obsługiwać różnego rodzaju opakowania, a dzięki swojej budowie pozwolą na bardzo sprawne przezbrojenie, które zajmie zaledwie kilka chwil. Dlatego nie ma mowy o zbyt dużym przestoju w pracy, z powodu oczekiwania na sprawne działanie maszyny.

Nasi specjaliści przykładają szczególną uwagę do swojej pracy, aby dostarczyć Wam narzędzi, które ułatwią proces wytwarzania produktu. Istnieje kilka rodzajów zakręcarek, które tworzy firma Autojet.

Są to zakręcarki odgórne, których głowica jest opuszczana za pomocą pneumatycznego silnika. Możliwość szybkiej wymiany głowic w tym przypadku pozwala na tworzenie kilku rzeczy w jednym systemie produkcyjnym.

W ofercie znaleźć można również zakręcarki boczne. Cechują się dużą precyzją i pozwalają na wysoką wydajność, sięgającą 3300 sztuk na godzinę. Idealne rozwiązanie przy każdym rodzaju zakrętek.

W trosce o Wasze bezpieczeństwo, nasze zakręcarki do butelek zostały zaopatrzone w sygnalizację świetlną oraz dźwiękową w przypadku awarii. Łatwość kontroli nad maszyną umożliwia przycisk wyłączenia awaryjnego.

Oferta

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział konstrukcyjny zajmuje się projektowaniem i budową maszyn. Dział znakowania - sprzedażą, serwisem oraz przeglądami drukarek laserowych, inkjetowych oraz termotransferowych. Zapraszamy do zapoznania się także z pełną ofertą.

Drukarki przemysłowe

Jeżeli prowadzisz firmę przemysłową, to zapewne wiesz, że wytworzenie samego produktu to nie wszystko. W końcu każdy stworzony przedmiot należy odpowiednio oznaczyć, a nie da się tego zrobić bez dobrej drukarki przemysłowej.

Etykieciarki do butelek

Każde urządzenie typu etykieciarka do butelek ma możliwość konfiguracji w indywidualny sposób, taki, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Aplikatory etykiet

Aplikatory do etykiet są urządzeniami niezwykle ułatwiającymi produkcję, a przy tym bardzo precyzyjnymi. Urządzenia z oferty Autojet pozwolą na pełen komfort produkcji.

Zakręcarki do butelek

Żadna fabryka, produkująca różnego rodzaju płyny, których opakowania wymagają zakręcenia, nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, jakim są zakręcarki do butelek lub kapslownice.

Galeria

Zadzwoń już dziś

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą AUTOJET zapraszamy do kontaktu.
Oferta przygotowana przez nas zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb.

Kontakt

Adres

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań

Numer telefonu

+48 618 473 548

+48 501 437 626

Email

biuro@autojet.com.pl

handel@autojet.com.pl

serwis@autojet.com.pl