biuro@autojet.com.pl +48 501 437 626

Drukarki przemysłowe
BestCode

Jeżeli prowadzisz firmę przemysłową, to zapewne wiesz, że wytworzenie samego produktu to nie wszystko. W końcu każdy stworzony przedmiot należy odpowiednio oznaczyć, a nie da się tego zrobić bez dobrej drukarki przemysłowej. Żeby produkcja szła sprawnie, potrzebny jest wydajny sprzęt, który sprawdzi się w wielu warunkach.

Drukarki przemysłowe to urządzenia, które w szybkim czasie pozwolą na wykonanie nadruku na wielu przedmiotach. Zależnie od tego, czego potrzebujesz, występują w różnych wariantach, jeżeli chodzi o sposób działania. Można wyróżnić drukarki atramentowe, drukarki przemysłowe laserowe, termiczne i termiczno-atramentowe. Nasza firma Autojet oferuje urządzenia wysokiej klasy, cenione na całym świecie za najwyższą jakość kodowania i wykorzystane technologie.

Potrzebujesz któregoś z owych urządzeń? Drukarki przemysłowe są ważnymi elementami linii produkcyjnej i używa się ich zazwyczaj do znakowania produktów. Pełna gama rozwiązań znakujących jest możliwa, dzięki kadrze wyspecjalizowanych pracowników, którzy dobiorą ją do Waszych potrzeb. Wybierając naszą firmę cenicie sobie wygodę i komfort oraz wysoką jakość druku.

Drukarki przemysłowe atramentowe dadzą Ci satysfakcję z zakupu. Nasza firma jest jedynym dystrybutorem urządzeń amerykańskiej firmy BestCode. Drukarki przemysłowe tego producenta cechują się wysoką wydajnością i odpornością na różnego rodzaju ciężkie warunki. Nie sprawia im problemu praca w pomieszczeniach zapylonych lub o niskiej bądź zbyt wysokiej wilgotności. Duże zbiorniki na tusz pozwalają na nieprzerwaną pracę urządzenia przez bardzo długi czas. Cechują się również łatwością obsługi, którą czyni dotykowy, kolorowy ekran LCD. Przyjazny interfejs i złącza USB, Ethernet, RS232 zapewniają wysoki komfort użytkowania. Jako, że jesteśmy jedynym w Polsce dystrybutorem tych urządzeń – oferujemy pełne przeszkolenie z zakresu ich obsługi!

Drukarki laserowe to świetny wybór, jeżeli produkujesz naprawdę dużo. Koszty eksploatacji owych urządzeń są wyjątkowo niskie. Zwłaszcza, jeżeli mamy na myśli porównanie ich z metodami atramentowymi. Gwarantują nadruk, który jest bardzo trwały. Przeznaczone są głównie dla wysokowydajnego użytkowania.

Urządzenia marki Zebra zapewnią pełen komfort użytkowania. Posiadamy ich drukarki termiczne i termotransferowe. Czym różnią się te dwa rodzaje? Drukarki termiczne stosuje się do znakowania produktów potrzebnych na krótszy czas. Na przykład etykiety spożywcze, naklejki przesyłek kurierskich oraz wszystkim znane paragony fiskalne. Wyłącznym materiałem potrzebnym do druku jest specjalny papier, dlatego koszty eksploatacji tych urządzeń są niskie. Drukarki termotransferowe z kolei, gwarantują dużo wyższą jakość wydruku, który przy tym jest dużo trwalszy i odporny na wiele czynników, typu wilgoć. Można za ich pomocą drukować na wielu podłożach, np. na papierze, plastiku, czy odzieży.

Jeżeli interesuje Cię drukarka przemysłowa innego typu, w naszej ofercie znajdziesz drukarki termiczno-atramentowe, które łączą w sobie cechy dwóch urządzeń.

Oferta

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział konstrukcyjny zajmuje się projektowaniem i budową maszyn. Dział znakowania - sprzedażą, serwisem oraz przeglądami drukarek laserowych, inkjetowych oraz termotransferowych. Zapraszamy do zapoznania się także z pełną ofertą.

Drukarki przemysłowe

Jeżeli prowadzisz firmę przemysłową, to zapewne wiesz, że wytworzenie samego produktu to nie wszystko. W końcu każdy stworzony przedmiot należy odpowiednio oznaczyć, a nie da się tego zrobić bez dobrej drukarki przemysłowej.

Etykieciarki do butelek

Każde urządzenie typu etykieciarka do butelek ma możliwość konfiguracji w indywidualny sposób, taki, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Aplikatory etykiet

Aplikatory do etykiet są urządzeniami niezwykle ułatwiającymi produkcję, a przy tym bardzo precyzyjnymi. Urządzenia z oferty Autojet pozwolą na pełen komfort produkcji.

Zakręcarki do butelek

Żadna fabryka, produkująca różnego rodzaju płyny, których opakowania wymagają zakręcenia, nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, jakim są zakręcarki do butelek lub kapslownice.

Galeria

Zadzwoń już dziś

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą AUTOJET zapraszamy do kontaktu.
Oferta przygotowana przez nas zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb.

Kontakt

Adres

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań

Numer telefonu

+48 618 473 548

+48 501 437 626

Email

biuro@autojet.com.pl

handel@autojet.com.pl

serwis@autojet.com.pl