biuro@autojet.com.pl +48 501 437 626

Aplikatory etykiet

Mając na swojej głowie efektywność działania fabryki, dobrze jest mieć za sobą dobre zaplecze sprzętowe, które znacznie ułatwi pracę i pomoże na bezawaryjne, a przez to nieprzerwane działanie firmy. Aplikatory do etykiet są urządzeniami niezwykle ułatwiającymi produkcję, a przy tym bardzo precyzyjnymi.

Urządzenia z oferty Autojet pozwolą na pełen komfort produkcji. Nieważne, na jaką powierzchnię trzeba umieścić etykietę – opakowania płaskie, okrągłe, stożkowe, etc. Jeżeli masz swoje indywidualne potrzeby, spokojnie – nasze etykieciarki pozwolą na idealne dopasowanie do opakowania według Twoich potrzeb.

Aplikatory do etykiet oferowane w tej kategorii cechują się niezaprzeczalną wydajnością. Możliwe jest obsłużenie nawet kilkudziesięciu metrów etykiet w przeciągu minuty! Wybierając nasze produkty, wybierasz również zysk czasu i pieniędzy oraz gwarancję bezawaryjności przez długi okres.

Dzięki zastosowanemu oprogramowaniu, obsługa urządzeń jest niezwykle intuicyjna i prosta. Nasze etykieciarki zostały stworzone w oparciu o precyzję i wysoką jakość. Każdy, nawet najmniejszy element został stworzony z najwyższą dokładnością. Długi czas eksploatacji i bezawaryjność pomogą zachować odpowiednią wydajność Twojej fabryki. Dzięki dbałości o szczegóły zjednaliśmy sobie licznych klientów, zadowolonych z działania oferowanych przez nas urządzeń.

W ofercie posiadamy również systemy służące umieszczaniu etykiet na powierzchniach obłych. Aplikatory do etykiet do opakowań okrągłych sprawdzą się świetnie w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym oraz chemicznym.

Za pomocą urządzeń firmy Autojet będziesz w stanie etykietować opakowania o dowolnej średnicy, wysokości, materiale wykonania. Nawet stożkowe opakowania nie sprawią problemu!

Znajdziesz u nas również głowice etykietujące, oparte na sterowniku PLC firmy Ever Ellectronica. Sterowanie jest niezwykle proste i pozwala na etykietowanie nawet 80m na minutę!

Rolki dociskowe oferowane przez Autojet to rolki dociskowe napędzane za pomocą silnika elektrycznego lub bierne rolki dociskowe. Stosuje się je jako dodatkowy docisk po nałożeniu etykiety. Dzięki nim, zwiększa się wydajność produkcji.

Transportery odgórne, dostępne w naszym asortymencie stosuje się w celu stabilizacji opakowania przemieszczanego na transporterze, poprzez naciskanie go z góry. Jest to ważny element, jeżeli chodzi o jakość nałożenia etykiety.

Łańcuchowe układy separująco-pozycjonujące są zbudowane z dwóch transporterów łańcuchowych i zwiększają precyzję nakładania. Posiadamy także suporty i układy trzech rolek. Aplikatory etykiet firmy Autojet na pewno Was nie zawiodą. Gwarantujemy pełną satysfakcję!

Oferta

Firma Autojet składa się z dwóch równoległych działów. Dział konstrukcyjny zajmuje się projektowaniem i budową maszyn. Dział znakowania - sprzedażą, serwisem oraz przeglądami drukarek laserowych, inkjetowych oraz termotransferowych. Zapraszamy do zapoznania się także z pełną ofertą.

Drukarki przemysłowe

Jeżeli prowadzisz firmę przemysłową, to zapewne wiesz, że wytworzenie samego produktu to nie wszystko. W końcu każdy stworzony przedmiot należy odpowiednio oznaczyć, a nie da się tego zrobić bez dobrej drukarki przemysłowej.

Etykieciarki do butelek

Każde urządzenie typu etykieciarka do butelek ma możliwość konfiguracji w indywidualny sposób, taki, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Aplikatory etykiet

Aplikatory do etykiet są urządzeniami niezwykle ułatwiającymi produkcję, a przy tym bardzo precyzyjnymi. Urządzenia z oferty Autojet pozwolą na pełen komfort produkcji.

Zakręcarki do butelek

Żadna fabryka, produkująca różnego rodzaju płyny, których opakowania wymagają zakręcenia, nie może obyć się bez odpowiedniego sprzętu, jakim są zakręcarki do butelek lub kapslownice.

Galeria

Zadzwoń już dziś

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą AUTOJET zapraszamy do kontaktu.
Oferta przygotowana przez nas zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb.

Kontakt

Adres

ul. Tatrzańska 20,
60-413 Poznań

Numer telefonu

+48 618 473 548

+48 501 437 626

Email

biuro@autojet.com.pl

handel@autojet.com.pl

serwis@autojet.com.pl